Utrzymanie i serwis sieci telekomunikacyjnych

Niezwykle ważną kwestią, która sprawia, że sieci będą zawsze sprawne i w pełni wydajne jest ich serwisowanie i utrzymanie. Nasz wysoko wykwalifikowany zespół, znający najnowsze technologie wykonawstwa, korzystający z najnowocześniejszych narzędzi zajmuje się także utrzymaniem i serwisem sieci miedzianych i światłowodowych oraz urządzeń telekomunikacyjnych. Opracowaliśmy skuteczne i efektywne procedury, dzięki którym współdziałanie z operatorami na rynku telekomunikacyjnym jest prostsze, szybsze i niezawodne.

Sprawnie   eliminujemy   uszkodzenia, które  mogą  zdarzyć  się w sieciach miedzianych w zakresie usług telekomunikacyjnych, internetowych, TV oraz cyfrowej transmisji danych. Wszelkie zdarzenie losowe wynikające z działania sił wyższych lub nieumyślnych zagrożeń także są przez nas usuwane. W sieciach światłowodowych mogą zdarzyć się usterki obejmujące usługi internetowe oraz TV + VOIP, a także te będące skutkiem nieumyślnej dewastacji. W takich sytuacjach przywracamy pełną sprawność sieciom telekomunikacyjnym.

Wypracowaliśmy działające i skuteczne procedury, które umożliwiają optymalnie efektywną pracę związaną z utrzymaniem oraz serwisem sieci telekomunikacyjnych. Zależy nam na jak największej niezawodności.

  Grupa HuaPol

  Specjalizujemy się w budowie farm fotowoltaicznych oraz mniejszych instalacji, utrzymaniu sieci, budowie infrastruktury i dostarczaniu usług telekomunikacyjnych i energetycznych.

  ADRES

  ul. Grzybowska 80/82
  0-844 Warszawa

  TELEFON

  +48 22 828 57 01

  FAX

  +48 22 828 57 01

  EMAIL

  biuro@huapol.pl

  W ramach inwestycji zapewniamy kompleksową realizację „pod klucz”, począwszy od wyselekcjonowania lokalizacji najbardziej korzystnej z punktu widzenia opłacalności, poprzez wszelkie uzgodnienia koncepcyjne oraz wybór