Centra dyspozytorsko-logistyczne

Zaawansowane technologie wymagają szczególnej organizacji związanej z działaniami operacyjnymi. W Grupie HuaPol dysponujemy centrami dyspozytorsko – logistycznymi, które usprawniają wszelkie  działania związane z  budową,  utrzymaniem i dostarczaniem sieci telekomunikacyjnych.

Centra dyspozytorsko-logistyczne umożliwiają optymalną organizację pracy serwisantów. Wykwalifikowani dyspozytorzy przyjmują zlecenia od Operatorów, przydzielają je do poszczególnych serwisantów z uwzględnieniem ich grupy kompetencyjnej oraz przekazują informację zwrotną do Operatorów. Wszystko to odbywa się z wykorzystaniem zaawansowanych aplikacji i narzędzi IT.

  Grupa HuaPol

  Specjalizujemy się w budowie farm fotowoltaicznych oraz mniejszych instalacji, utrzymaniu sieci, budowie infrastruktury i dostarczaniu usług telekomunikacyjnych i energetycznych.

  ADRES

  ul. Grzybowska 80/82
  0-844 Warszawa

  TELEFON

  +48 22 828 57 01

  FAX

  +48 22 828 57 01

  EMAIL

  biuro@huapol.pl

  W ramach inwestycji zapewniamy kompleksową realizację „pod klucz”, począwszy od wyselekcjonowania lokalizacji najbardziej korzystnej z punktu widzenia opłacalności, poprzez wszelkie uzgodnienia koncepcyjne oraz wybór