Budowa infrastruktury telekomunikacyjnej

Zaawansowane technologie wymagają szczególnej organizacji związanej z działaniami operacyjnymi. … Continue reading

Zapewniamy jakość, bezpieczeństwo oraz stabilność współpracy na każdym etapie.

Korzystając z wiedzy oraz doświadczenia naszych ekspertów dotyczących zaawansowanych technologii z zakresu projektowania i wykonawstwa, projektujemy, budujemy oraz serwisujemy najnowocześniejsze infrastruktury telekomunikacyjne, sieci miedziane i światłowodowe, także te z dofinansowaniem unijnym, na terenie całej Polski. Obejmują one zarówno systemy teleinformatyczne budowane na zewnątrz, jak i te wewnątrzbudynkowe. Opracowujemy kompleksową ofertę, która obejmuje pełen zakres usług budowy infrastruktury telekomunikacyjnej.

Nasze doświadczenie, wiedza i możliwości pozwalają nam na regularne uczestniczenie w pracach, które odbywają się w pobliżu sieci telekomunikacyjnych. Obejmujemy wówczas nadzorem budowę, eliminując niepożądane zdarzenia związane z możliwym uszkodzeniem sieci. W przypadku pojawienia się podczas trwających prac budowlanych kolizji telekomunikacyjnych, skutecznie i sprawnie je usuwamy. Zajmujemy się również przebudowami istniejących już infrastruktur.

Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Prowadzimy projekt zaczynając od doradztwa i opracowania koncepcji, poprzez przygotowanie oferty idealnie dopasowanej do potrzeb inwestorów, aż do realizacji i odbioru prac. Za świadczoną usługę bierzemy pełną odpowiedzialność, udzielając na nią gwarancji.

Oferujemy kompleksowe przygotowanie inwestycji: przygotowanie jej koncepcji,  sporządzenie pełnej dokumentacji projektowo – kosztorysowej oraz ustalenie harmonogramu. Naszym zadaniem jest  także dokonanie wszelkich uzgodnień i pozyskanie niezbędnych decyzji do realizacji inwestycji. Nasza oferta obejmuje budowanie sieci telekomunikacyjnych we wszystkich obecnie stosowanych technologiach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *