Budowa infrastruktury telekomunikacyjnej

Zapewniamy jakość, bezpieczeństwo oraz stabilność współpracy na każdym etapie.

Korzystając z wiedzy oraz doświadczenia naszych ekspertów dotyczących zaawansowanych technologii z zakresu projektowania i wykonawstwa, projektujemy, budujemy oraz serwisujemy najnowocześniejsze infrastruktury telekomunikacyjne, sieci miedziane i światłowodowe, także te z dofinansowaniem unijnym, na terenie całej Polski. Obejmują one zarówno systemy teleinformatyczne budowane na zewnątrz, jak i te wewnątrzbudynkowe. Opracowujemy kompleksową ofertę, która obejmuje pełen zakres usług budowy infrastruktury telekomunikacyjnej.

Nasze doświadczenie, wiedza i możliwości pozwalają nam na regularne uczestniczenie w pracach, które odbywają się w pobliżu sieci telekomunikacyjnych. Obejmujemy wówczas nadzorem budowę, eliminując niepożądane zdarzenia związane z możliwym uszkodzeniem sieci. W przypadku pojawienia się podczas trwających prac budowlanych kolizji telekomunikacyjnych, skutecznie i sprawnie je usuwamy. Zajmujemy się również przebudowami istniejących już infrastruktur.

Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Prowadzimy projekt zaczynając od doradztwa i opracowania koncepcji, poprzez przygotowanie oferty idealnie dopasowanej do potrzeb inwestorów, aż do realizacji i odbioru prac. Za świadczoną usługę bierzemy pełną odpowiedzialność, udzielając na nią gwarancji.

Oferujemy kompleksowe przygotowanie inwestycji: przygotowanie jej koncepcji,  sporządzenie pełnej dokumentacji projektowo – kosztorysowej oraz ustalenie harmonogramu. Naszym zadaniem jest  także dokonanie wszelkich uzgodnień i pozyskanie niezbędnych decyzji do realizacji inwestycji. Nasza oferta obejmuje budowanie sieci telekomunikacyjnych we wszystkich obecnie stosowanych technologiach.

  Grupa HuaPol

  Specjalizujemy się w budowie farm fotowoltaicznych oraz mniejszych instalacji, utrzymaniu sieci, budowie infrastruktury i dostarczaniu usług telekomunikacyjnych i energetycznych.

  ADRES

  ul. Grzybowska 80/82
  0-844 Warszawa

  TELEFON

  +48 22 828 57 01

  FAX

  +48 22 828 57 01

  EMAIL

  biuro@huapol.pl

  W ramach inwestycji zapewniamy kompleksową realizację „pod klucz”, począwszy od wyselekcjonowania lokalizacji najbardziej korzystnej z punktu widzenia opłacalności, poprzez wszelkie uzgodnienia koncepcyjne oraz wybór