Nadzór prac w pobliżu infrastruktury telekomunikacyjnej

Budowy realizowane w pobliżu istniejącej infrastruktury telekomunikacyjnej wymagają nadzoru. Właściwie zorganizowany nadzór pozwala wyeliminować niebezpieczeństwa i uniknąć niepożądanych oraz opóźniających pracę uszkodzeń już istniejącej sieci. W naszym zespole pracuje kadra techników i instalatorów, którzy przeprowadzają nadzory trwających prac w pobliżu sieci miedzianych, jak i światłowodowych.

Centra dyspozytorsko-logistyczne

Zaawansowane technologie wymagają szczególnej organizacji związanej z działaniami operacyjnymi. W Grupie HuaPol dysponujemy centrami dyspozytorsko – logistycznymi, które usprawniają wszelkie  działania związane z  budową,  utrzymaniem i dostarczaniem sieci telekomunikacyjnych.

Centra dyspozytorsko-logistyczne umożliwiają optymalną organizację pracy serwisantów. Wykwalifikowani dyspozytorzy przyjmują zlecenia od Operatorów, przydzielają je do poszczególnych serwisantów z uwzględnieniem ich grupy kompetencyjnej oraz przekazują informację zwrotną do Operatorów. Wszystko to odbywa się z wykorzystaniem zaawansowanych aplikacji i narzędzi IT.

Budowa infrastruktury telekomunikacyjnej

Zapewniamy jakość, bezpieczeństwo oraz stabilność współpracy na każdym etapie.

Korzystając z wiedzy oraz doświadczenia naszych ekspertów dotyczących zaawansowanych technologii z zakresu projektowania i wykonawstwa, projektujemy, budujemy oraz serwisujemy najnowocześniejsze infrastruktury telekomunikacyjne, sieci miedziane i światłowodowe, także te z dofinansowaniem unijnym, na terenie całej Polski. Obejmują one zarówno systemy teleinformatyczne budowane na zewnątrz, jak i te wewnątrzbudynkowe. Opracowujemy kompleksową ofertę, która obejmuje pełen zakres usług budowy infrastruktury telekomunikacyjnej.

Nasze doświadczenie, wiedza i możliwości pozwalają nam na regularne uczestniczenie w pracach, które odbywają się w pobliżu sieci telekomunikacyjnych. Obejmujemy wówczas nadzorem budowę, eliminując niepożądane zdarzenia związane z możliwym uszkodzeniem sieci. W przypadku pojawienia się podczas trwających prac budowlanych kolizji telekomunikacyjnych, skutecznie i sprawnie je usuwamy. Zajmujemy się również przebudowami istniejących już infrastruktur.

Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Prowadzimy projekt zaczynając od doradztwa i opracowania koncepcji, poprzez przygotowanie oferty idealnie dopasowanej do potrzeb inwestorów, aż do realizacji i odbioru prac. Za świadczoną usługę bierzemy pełną odpowiedzialność, udzielając na nią gwarancji.

Oferujemy kompleksowe przygotowanie inwestycji: przygotowanie jej koncepcji,  sporządzenie pełnej dokumentacji projektowo – kosztorysowej oraz ustalenie harmonogramu. Naszym zadaniem jest  także dokonanie wszelkich uzgodnień i pozyskanie niezbędnych decyzji do realizacji inwestycji. Nasza oferta obejmuje budowanie sieci telekomunikacyjnych we wszystkich obecnie stosowanych technologiach.

Dostarczanie usług telekomunikacyjnych

Dostarczenie usług telekomunikacyjnych nie kończy się na podłączeniu sieci telekomunikacyjnej w firmie, domu czy innego rodzaju placówkach. Usługa obejmuje swoim zakresem o wiele szersze spektrum działań. Korzystamy z najnowocześniejszej technologii FTTH, która doprowadza łącza światłowodowe do gospodarstwa domowego, zapewnia dostęp do niemal niczym nieograniczonego i niezawodnego internetu. Niezależnie od tego czy dostarczamy usługę telekomunikacyjną do klienta indywidualnego, czy biznesowego, by mogła ona w pełni odpowiadać na jego potrzeby, musi także obejmować asystę techniczną oraz  utrzymanie sieci miedzianych,  jak i  światłowodo-
wych.

Kompleksowość  świadczonych  usług  ma  kluczowe  i strategiczne znaczenie dla Klientów. Tylko wtedy mogą poczuć się bezpieczni i mieć pewność, że w razie awarii, usterki lub potrzebnego wsparcia technicznego szybko i sprawnie podejmiemy właściwe kroki, które pozwolą powrócić do płynnej organizacji pracy.

Zobacz jakie elementy obejmuje usługa dostarczenia usługi telekomunikacyjnej:

  • budowa i przygotowanie,
  • zapewnienie dostępu do sieci telekomunikacyjnej,
  • utrzymanie sieci telekomunikacyjnej,
  • rozbudowa i modernizacja sieci telekomunikacyjnej,
  • asysta techniczna.

Utrzymanie i serwis sieci telekomunikacyjnych

Niezwykle ważną kwestią, która sprawia, że sieci będą zawsze sprawne i w pełni wydajne jest ich serwisowanie i utrzymanie. Nasz wysoko wykwalifikowany zespół, znający najnowsze technologie wykonawstwa, korzystający z najnowocześniejszych narzędzi zajmuje się także utrzymaniem i serwisem sieci miedzianych i światłowodowych oraz urządzeń telekomunikacyjnych. Opracowaliśmy skuteczne i efektywne procedury, dzięki którym współdziałanie z operatorami na rynku telekomunikacyjnym jest prostsze, szybsze i niezawodne.

Sprawnie   eliminujemy   uszkodzenia, które  mogą  zdarzyć  się w sieciach miedzianych w zakresie usług telekomunikacyjnych, internetowych, TV oraz cyfrowej transmisji danych. Wszelkie zdarzenie losowe wynikające z działania sił wyższych lub nieumyślnych zagrożeń także są przez nas usuwane. W sieciach światłowodowych mogą zdarzyć się usterki obejmujące usługi internetowe oraz TV + VOIP, a także te będące skutkiem nieumyślnej dewastacji. W takich sytuacjach przywracamy pełną sprawność sieciom telekomunikacyjnym.

Wypracowaliśmy działające i skuteczne procedury, które umożliwiają optymalnie efektywną pracę związaną z utrzymaniem oraz serwisem sieci telekomunikacyjnych. Zależy nam na jak największej niezawodności.