Jesteśmy zaufanym partnerem biznesowym. Posiadamy oddziały w całej Polsce zatrudniające ponad 650 pracowników oraz flotę liczącą ponad 500 pojazdów mechanicznych.

Jakość świadczonych przez nas usług potwierdza szeroko zakrojona współpraca z operatorami w całej Polsce, a także współpraca z naszym głównym partnerem Orange Polska S.A. Swoją pracę wykonujemy z pasją. Nie boimy się wyzwań!

650Pracowników
500Samochodów
25Lokalizacji

Grupa HuaPol

Specjalizujemy się w budowie farm fotowoltaicznych oraz mniejszych instalacji, utrzymaniu sieci, budowie infrastruktury i dostarczaniu usług telekomunikacyjnych i energetycznych. Naszym strategicznym celem jest realizacja inwestycji najwyższej jakości. Gwarantujemy wysoką wydajność infrastruktury oraz niezawodność, co realnie wpływa na budowanie relacji opartych na lojalności końcowych odbiorców usługi.

Nasze doświadczenie i wiedzę zbieraliśmy przez wiele lat. Uczestniczyliśmy i czynnie uczestniczymy w rozwoju rynku energetycznego oraz telekomunikacyjnego. Współpracowaliśmy z jednym z liderów i wiodącym dostawcą usług technologicznych na rynku skandynawskim.

Nie ograniczamy się zasięgiem działania. Nasze możliwości pozwalają nam na świadczenie usług na terenie całej Polski.

Zarządzamy kilkudziesięcioma bazami technicznymi, siecią magazynów, centrami dyspozytorskimi. Dysponujemy flotą samochodową liczącą ponad 500 pojazdów specjalistycznych. Wszystkim zarządza wysoce wykwalifikowany i certyfikowany zespół menadżerów, techników, serwisantów oraz instalatorów.

Grupę HuaPol założyliśmy, by kontynuować nasze umiejętności, stworzyć lepszą ofertę i lepiej odpowiadać na zapotrzebowanie rynku.

Nasza Wizja

Jesteśmy otwarci na wszelkie nowości, które pojawiają się na rynku  energetycznym i telekomunikacyjnym.  Regularnie  uczestniczymy  w  szkoleniach, które podnoszą nasze kwalifikacje i pozwalają nam wdrażać rozwiązania zwiększające wydajność naszej pracy. Poznajemy nowej jakości materiały oraz najwyższej technologii narzędzia. Dostosowujemy w ten sposób naszą ofertę do stale zmieniającego się, dynamicznego rynku jednocześnie podnosząc jakość naszych usług.

Pełna wiedza na temat najnowocześniejszych technologii, połączona z doświadczeniem oraz umiejętnościami, umożliwiają nam wykonywanie szerokiej gamy usług sieciowych. Niezależnie od miejsca wykonywania projektów, jesteśmy gotowi do ich realizacji, bez względu na to czy są to realizacje standardowe, czy wymagające nowatorskich rozwiązań. Świadczone przez nas usługi technologiczne mają stanowić wymierną wartość dodaną. Rosnące zapotrzebowanie na outsourcing części procesów wykraczających poza zakres głównej działalności sprawia, że rynek operatorów energetycznych oraz telekomunikacyjnych coraz częściej korzysta z naszej pomocy. Powierzenie zaawansowanych technologicznie działań wyspecjalizowanym partnerom to alternatywne i opłacalne rozwiązanie.

  Grupa HuaPol

  Specjalizujemy się w budowie farm fotowoltaicznych oraz mniejszych instalacji, utrzymaniu sieci, budowie infrastruktury i dostarczaniu usług telekomunikacyjnych i energetycznych.

  ADRES

  ul. Grzybowska 80/82
  0-844 Warszawa

  TELEFON

  +48 22 828 57 01

  FAX

  +48 22 828 57 01

  EMAIL

  biuro@huapol.pl

  W ramach inwestycji zapewniamy kompleksową realizację „pod klucz”, począwszy od wyselekcjonowania lokalizacji najbardziej korzystnej z punktu widzenia opłacalności, poprzez wszelkie uzgodnienia koncepcyjne oraz wybór