UTRZYMANIE I SERWIS SIECI TELEKOMUNIKACYJNYCH

Niezwykle ważną kwestią, która sprawia, że sieci będą zawsze sprawne i w pełni wydajne jest ich serwisowanie i utrzymanie.

Nasz wysoko wykwalifikowany zespół, znający najnowsze technologie wykonawstwa, korzystający z najnowocześniejszych narzędzi zajmuje się także utrzymaniem i serwisem sieci energetycznych oraz sieci miedzianych i światłowodowych oraz urządzeń telekomunikacyjnych i energetycznych. Opracowaliśmy skuteczne i efektywne procedury, dzięki którym współdziałanie z operatorami na rynku telekomunikacyjnym i energetycznym jest prostsze, szybsze i niezawodne.

Sprawnie   eliminujemy   uszkodzenia, które  mogą  zdarzyć  się w zarówno w energetyce jak i w sieciach miedzianych w zakresie usług telekomunikacyjnych, internetowych, telewizyjnych oraz cyfrowej transmisji danych.

Wypracowaliśmy działające i skuteczne procedury, które umożliwiają optymalnie efektywną pracę związaną z utrzymaniem oraz serwisem sieci telekomunikacyjnych. Zależy nam na jak największej niezawodności.

Centra dyspozytorskie

Zaawansowane technologie wymagają szczególnej organizacji związanej z działaniami operacyjnymi. W Grupie HuaPol dysponujemy centrami dyspozytorskimi, które usprawniają wszelkie  działania związane z  budową,  utrzymaniem i dostarczaniem sieci telekomunikacyjnych oraz energetycznych.

Centra dyspozytorskie umożliwiają optymalną organizację pracy serwisantów. Wykwalifikowani dyspozytorzy przyjmują zlecenia od Operatorów, przydzielają je do poszczególnych serwisantów z uwzględnieniem ich grupy kompetencyjnej oraz przekazują informację zwrotną do Operatorów. Wszystko to odbywa się z wykorzystaniem zaawansowanych aplikacji i narzędzi IT.

Serwis techniczny obiektów i urządzeń

Oprócz budowy sieci telekomunikacyjnych oraz energetycznych oferujemy pełną obsługę serwisową zapewniając prawidłowe funkcjonowanie oraz bezpieczeństwo urządzeń i infrastruktury technicznej znajdującej się zarówno na zewnątrz jak i w budynkach. Świadcząc serwis utrzymaniowy w trybie 24/7/365 dbamy o utrzymanie wymaganych parametrów technologicznych zapewniając ciągłość pracy obsługiwanych urządzeń i instalacji.

Naszym celem jest ograniczenie ilości awarii oraz skrócenie czasu ich usuwania, co przyczynia się do optymalizacji kosztów eksploatacji.

  Grupa HuaPol

  Specjalizujemy się w budowie farm fotowoltaicznych oraz mniejszych instalacji, utrzymaniu sieci, budowie infrastruktury i dostarczaniu usług telekomunikacyjnych i energetycznych.

  ADRES

  ul. Grzybowska 80/82
  0-844 Warszawa

  TELEFON

  +48 22 828 57 01

  FAX

  +48 22 828 57 01

  EMAIL

  biuro@huapol.pl

  W ramach inwestycji zapewniamy kompleksową realizację „pod klucz”, począwszy od wyselekcjonowania lokalizacji najbardziej korzystnej z punktu widzenia opłacalności, poprzez wszelkie uzgodnienia koncepcyjne oraz wybór